Ztráta autoklíče

Ztráta autoklíče

Jsme profesionální firma zabývající se situací všech ztracených klíčů. Ztráta nebo krádež posledního autoklíče je nemilá věc, ale my jsme tady od toho, abychom Vám pomohli.

Přijedeme na místo v kteroukoliv hodinu po celé ČR.

Otevřeme váš automobil bez porušení přes zámek.

Vytvoříme klíč na místě bez nutnosti jakékoliv demontáže.

Zdarma zablokujeme ztracené/odcizené klíče.

První věc, co by si při ztrátě autoklíče měl člověk uvědomit je, že klíče mohou být zneužity a následky mohou nabýt větších rozměrů, když nebudete reagovat pohotově. Většina klíčů od automobilu má v dnešní době dálkou otevírané dveře. Je možné, že ten, kdo se klíčů zmocní, bude zkoušet reakci dálkového ovladače až do doby, kdy uspěje. Je mnoho variant, jak bude příběh dál pokračovat, ale my jsme tady od toho, aby tento příběh ani nezačal. Jsme schopni přijet na místo v kteroukoliv hodinu a 365 dní v roce po celé ČR.

V první řadě otevřeme váš vůz bez jakéhokoliv poškození. Podle zámku nebo spínací skřínky vytvoříme na místě bez nutnosti jakékoliv demontáže klíč. Tento vybroušený autoklíč má v sobě ukrytý immobilizér, který spárujeme s příslušným automobilem. Od roku cca 1996 jsou mechanické klíče chráněny i po stránce elektronické z důvodu většího zabezpečení automobilů před odcizením.

Zdarma zablokujeme ztracené/odcizené klíče. Tzn. když zablokujeme immobilizér a zablokujeme dálkový ovladač, tak nepůjde automobil nastartovat ani otevřít ztraceným dálkovým ovladačem. Dále jsme schopni na místě přeskládat vaše zámky i spínací skřínku takovým způsobem, který zamezí zneužití ztracených klíčů např. k případnému otevření vozu.

Úplná ztráta autoklíčů

Většina automobilek je schopna Vám autoklíč objednat podle VIN za určitých podmínek. Automobil musí být přistavěn (odtah automobilu na určené místo), většinou se na autoklíč čeká několik dní a jeho cena převyšuje cenu, za kterou jsme schopni Vám ho prodat my. I kdyby jste na tento způsob přistoupili a objednali si klíč z autorizované automobilky, může se Vám stát, že klíč nebude pasovat do spínací skřínky a nebo druhá možnost je, že klíčem nenastartujete a zbytečně jste zaplatili za něco, co Vám vůbec nepomohlo už v tak prekérní situaci. Stává se, že již v minulosti byly měněny zámky nebo immo jednotka a autorizovaný servis o tom nemá ani potuchy.

Autoklic.cz Naše firma Autoklic.cz Autorizovaný servis
Výroba autoklíče na počkání ANO NE
Odtah vozidla na servis NE a není potřeba ANO - do nejbližšího servisu
Doba objednání autoklíčů IHNED - skladem 7-14 dnů
Otevření automobilu ANO a bez poškození vozidla NE
Značky automobilu Všechny značky Pouze některé
Naše výhody Naše výhody

Připravte si tyto důležité Důležité informace Důležité informace informace o Vašem voze před
naším hovorem.

Co si připravit?
Audi
BMW
Bentley
Cadillac
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Dacia
Daewoo
Daihatsu
Dodge
Fiat
Ford
Honda
Hummer
Hyundai
Infinity
Isuzu
Iveco
Jaguar
Jeep
Kia
LDV
Lancia
Land Rover
Lexus
Lincoln
MG
Mazda
Mercedes
Mini
Mitsubishi
Nissan
Opel
Perodua
Peugeot
Porsche
Proton
Renault
Rover
Saab
Seat
Smart
Ssangyong
Subaru
Suzuki
Toyota
VW
Škoda