Jsme profesionální firma
zabývající se výrobou
a programováním autoklíčů. Autoklíč Roman Hora

Autoklíč Roman Hora

Autoklíč Roman Hora

Jsme mladá, dynamicky se rozvíjející firma zabývající se především výrobou autoklíčů. Pomůžeme v situaci, kdy zákazník požaduje vytvoření duplikátu autoklíče nebo i když je v prekérní situaci a nemá žádný autoklíč. Jsme plně vybavená pojízdná dílna, která přijede na místo, kde je váš automobil. Na místě vytvoříme autoklíč na počkání - ano správně i když nemáte vůbec žádný autoklíč. Naším cílem je nabízet komplexní služby a řešení pro naše zákazníky, ale i složité řešení není pro nás překážkou. Samozřejmě po telefonické domluvě (objednáte se na určitý den a čas) je možné přijet na prodejnu, kde Vám rádi autoklíč vyřežeme a naprogramujeme.

Autoklíč Roman Hora

Na základě platné rekvalifikace Technik mechanických zábran zakončené zkouškou profesní kvalifikace Zámkař můžeme vykonávat služby nouzového otevírání a všeobecně řečeno, můžeme poskytovat technické služby k ochraně osob a majetku. Rekvalifikační osvědčení pro výkon povolání Technik mechanických zábran je celostátně platný úřední doklad, který nemá časové omezení a může ho vydávat pouze takové školící zařízení, které má k tomu pověření Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Na základě živnostenského zákona máme také požadovanou koncesní listinu, bez které bychom nesměli poskytovat technické služby k ochraně osob a majetku.

Autoklíč Roman Hora

Naše prodejna

Samozřejmě, že máme i prodejnu s širokým výběrem sortimentu. Naleznete nás v Proboštově, obec v okrese Teplice na adrese Proboštovská 537 v areálu autoservisu Proboštov. Nabízíme řezání a programování autoklíčů, které máme z 99% skladem. Dále máme naskladněno nepřeberné množství obalů pro vaše autoklíče. Jsme schopni vám autoklíč opravit na počkání (vymačkaná tlačítka, oprava mikrospínačů, oprava cívek, atd.)

Provozní doba

pondělí - neděle

dle telefonické dohody

Jsme vyškolený tým Jsme vyškolený tým odborníků a profesionálů v oboru Jsme vyškolený tým odborníků a profesionálů v oboru odborníků a profesionálů
v oboru

  • Vícemistr Lockpickingu ČR 2017
  • Vícemistr Lockpickingu ČR 2018

Náš tým se skládá z vyškolených odborníků a profesionálů v oboru, tím můžeme nabídnout velmi dynamický přístup k řešení Vašich požadavků. Používáme nejnovější technologie a nejlepší postupy z oboru, abychom docílili vysokou produktivitu a maximální užitnou hodnotu. Jsme důslední a neustále se zdokonalujeme, pracujeme vytrvale a rychle. Dále spolupracujeme s řadou specializovaných partnerů tak, abychom byli schopni nabízet komplexní služby. Již několik předchozích let jsme se účastnili Mistrovství lockpickingu ČR, které pořádá Asociace českých lockpickerů. Toto mistrovství je v České republice ojedinělé, skládá se ze čtyř soutěžních disciplín. Soutěž spočívá v tom, že účastník musí otevřít co v nejkratším čase zámek, ať cylindrickou vložku nebo visací zámek. Náš zámkař pan Roman Hora získal v roce 2017 titul 1. Vicemistra lockpickingu ČR a v roce 2018 tento titul obhájil. Dále obsadil první místo v disciplíně Freestyle, kde dokázal v B finále otevřít všechny cylindrické vložky v čase do 5 minut. Také obsadil první místo v disciplíně otevírání visacích zámků v B finále, kde otevřel v nejlepších časech do 5 minut.

Recenze